Alpha and Omega me titra shqip

[zdvideo width="600" height="370"]http://www.albfilm.com/ani/alpha and omega.flv[/zdvideo] Dy ujq të rinj në skajet e kundërta të rendit shoqëror janë hedhur bashkë në një vend të huaj dhe kanë nevojë për njëri-tjetrin për t’u kthyer në shtëpi, por dashuria komplikon çdo gjë.

[zdvideo width="600" height="370"]http://www.albfilm.com/ani/alpha and omega.flv[/zdvideo]

Dy ujq të rinj në skajet e kundërta të rendit shoqëror janë hedhur bashkë në një vend të huaj dhe kanë nevojë për njëri-tjetrin për t’u kthyer në shtëpi, por dashuria komplikon çdo gjë.

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

 • ola

  shume i bukur filmi dhe shume i mire perkthimi :)

 • indriti

  ku mund ta shkarkojme kete filmin??/

  • admin

   Siper filmit ke nje buton ngjyre blu qe shkruan DOWNLOAD

   • flavi

    tek ky film butoni ”download”nuk eshte!!

    • admin

     e dim por po perpiqemi qe ti ndreqim ato gabime qe kemi ne faqe

    • arqileing

     Ka nje menyre tjeter per ti shkarkuar filmat: Te firefox shko te toolls/addons. tek search shkruaj “tamper data” . nga kerkimi do dali “tamper data, jepi instal dhe ristart firefox. Mbasi te rihapet firefox shko te tools/tamer data. do tju hapet nje windows qe monitoron qe te gjitha informacionet uplodon apo downlodon. Tani shko te filmi qe po shikon online dhe jepi play menjehere tek windowsi i monitorimit do te shikosh pervec application ,text etj do te shohesh dhe video qe do te thote se ti po shkarkon nje video. Pikerisht kjo eshte kjo ajo qe po kerkonim. Kliko me te djathten e mausit mbi te dhe jepi “open in browser ne keto momente filmi do te filloje te shkarkohet. Besoj se isha disi i kuptueshem. Faleminderit per durimin qe patet per ta lexuar kete manual!

 • geri

  ibukur

 • anabel

  film i bukur

 • Derii

  admin te lutem te me tregosh ku mundem per me shkarku se nuk esht kerka ??

 • anabel

  ju lutem a mund te fusni dhe filmin puss in bots the three diablos

 • http://geri geri

  nuk ka download poshtersire