American Pie : Beta House me titra shqip


[hana-flv-player video="http://www.albfilm.com/ani/americanpie6.flv" width="600" height="370" description="" player="1" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" /]   Nje komedi brilante me te qeshura pa fund. Per me shume: http://www.imdb.com/title/tt0974959/

DOWNLOAD

[hana-flv-player video="http://www.albfilm.com/ani/americanpie6.flv" width="600" height="370" description="" player="1" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" /]

 

Nje komedi brilante me te qeshura pa fund. Per me shume: http://www.imdb.com/title/tt0974959/

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

 • Blerim

  Bravo stafi!Kjo asht nje nga komedite ma te bukura

 • http://www.alb-team.com B3h4r

  Shume film i mire :D

  • admin

   Faleminderit :D

  • ljygh

   po amerikan pie te tjerat kur do ti nxirrni

   • admin

    se shpejti

 • Mr.Dorio

  ngecet shume.megjithate keni bere shume pune te mire!!!

 • erges

  bravo…ju lumt cuna x faqen edhe kualiteti shum i mir…:)

 • http://Tirana Victori

  Ju Lumt Cuna
  filmi me i mir nga komedit
  po hidhini dhe pjeset e tjera

  dhe 1 her bravo per faqen filmi me kualitet te lart

 • hermes

  PO pjeset e jera o adm nuk jan ku mund ta marim te gjithe filmin???????

  • admin

   Nuk ka dale ndonje pjese e re tani per tani sapo te dale do ta publikojme patjeter :)

 • http://sekiraqa Mukk

  filma mat mirr se qyky programi juj skamm pa suksese

 • geni

  ka dale versioni i ri,,shpresojme ta publikoni,,

  • admin

   patjeter keto dite

 • http://www.filmashqip.info/ Filma

  kisha kohe pa e pare

 • http://lima lima

  admin a kini mundesi me qit filma ma shum te animuar

 • http://999666333 Jak Vila

  Si mun te shkarkoj nje film?

 • Arlind Beqiri

  WoW

 • Guest

  esh shume film koti o adm fute pak filmin pirhana 3 ?

 • luci

  pse se happ