Broken City me titra shqip

Ne kete film Mark Wahlberg, interpreton nje detektiv te Bruklinit, i punesuar nga krybashkiaku per te zbuluar burrin qe shkon ne shtrat me bashkshorten e tij. Detektivi gjen burrin ne fjale te vdekur ne vend, dhe fillon te hetoje mbi nje kontekst me te gjere ne te cilin perfshihet edhe vete kryebashkiaku.

Uploading UptoBox TurboBit FileCloud BitShare RapidGator UploadHero Megashares Uploaded Megashares

Ne kete film Mark Wahlberg, interpreton nje detektiv te Bruklinit, i punesuar nga krybashkiaku per te zbuluar burrin qe shkon ne shtrat me bashkshorten e tij. Detektivi gjen burrin ne fjale te vdekur ne vend, dhe fillon te hetoje mbi nje kontekst me te gjere ne te cilin perfshihet edhe vete kryebashkiaku.

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

 • http://albfilm.com/videos/broken-city-me-titra-shqip/ poli durrsak

  adm ka mundsi qe ta veni filmin me opsionin fullscrean se nuk e ka ?

  • admin

   Sapo e rregulluam :)

 • http://poniponi poni

  qysh duhet me downlodu

  • admin

   Zgjidh nje nga alternativat e shkarkimit

 • http://albfilm.com/videos/broken-city-me-titra-shqip/ poli durrsak

  shum faleminderit

 • http://rjhy eris

  sjam tu muj mi shkarku……… u cmena. si bohet aman>>>>?