Madagascar 2 me titra shqip


[zdvideo width="600" height="370"]http://www.albfilm.com/filma/filma/madagaskar.flv[/zdvideo] Vazhdim për të “Madagascar” e vitit 2005, në të cilën kafshët kopshtit zologjik te New York Luani Aleks, Zebra Marti, Gjirafa Melman dhe Gloria Hippopotamja, jane te bllokuar ende në Madagaskar dhe fillojnë të largohen nga ishulli. Krejt papritur, ato qellojne ne shkretëtirën e Afrikës, ku luani Aleks gjen pjesën tjetër të […]

DOWNLOAD

[zdvideo width="600" height="370"]http://www.albfilm.com/filma/filma/madagaskar.flv[/zdvideo]

Vazhdim për të “Madagascar” e vitit 2005, në të cilën kafshët kopshtit zologjik te New York Luani Aleks, Zebra Marti, Gjirafa Melman dhe Gloria Hippopotamja, jane te bllokuar ende në Madagaskar dhe fillojnë të largohen nga ishulli. Krejt papritur, ato qellojne ne shkretëtirën e Afrikës, ku luani Aleks gjen pjesën tjetër të familjes së tij, por ka vështirësi në komunikimin me ta pasi kaloi aq shumë kohë në kopshtin zoologjik Central Park.

Subscribe

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

 • geri

  kot

 • joan

  mund te hidhni pak madakaskar3? faleminderit

 • http://fue gooolg

  o zot jam e shokuar aq kot

 • http://fue gooolg

  ju lutem filma vizatimore me te bukura si megamind,shrek 4 ,zambezia,rio,

 • http://123456 roland

  naco leje se shikojn kalamajt

 • anabel

  te lutem a mund ta fusesh dhe filmin puss in boots the thre diablos
  flm

 • trimi

  Shum i mire filmi :D